آخرین تغییرات کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی

5/5 - (1 امتیاز)

کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی به نام «آموزش و آزمون آیین نامه رانندگی» می باشد و شامل آخرین تغییرات کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی و إصلاحات در قوانین و مقررات است و مناسب برای داوطلبانی است که قصد شرکت در آزمون را دارند.

هم چنین سوالات آیین نامه نیز بر أساس این کتاب به روز شده است. مبحث های موجو در کتاب، موضوعات مختلفی می باشد از جمله نحوه ی رانندگی در شرایط مختلف، علائم راهنمایی و رانندگی در شرایط گوناگون، أصول ایمنی و … و از تصاویر و نمودارهایی برای درک بهتر داوطلبان استفاده شده است.

پس اگر قصد شرکت در آزمون آیین نامه را دارید بهترین منبع برای شما استفاده از کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی می باشد. هم چنین در کنار این منبع مهم می توانید از نمونه سوالات آیین نامه برای درک بهتر مطالب نیز استفاده کنید. استفاده از کتاب آیین نامه برای افرادی که گواهی نامه دارند و رانندگانی که قصد یادآوری مطالب را دارند، نیز مناسب می باشد، زیرا که بعد از گذشت مدت ها ممکن است اطلاعات و قوانین راهنمایی و رانندگی فراموش شده باشد.

هم چنین آموزشگاه های راهنمایی و رانندگی نیز از این کتاب به عنوان منبع کامل و جامع جهت آموزش هنرجویان خود استفاده می کنند تا آن ها را جهت شرکت در آزمون نهایی آماده سازند.

در کل آخرین تغییرات کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی جهت افزایش ایمنی در جاده های و کاهش تصادفات ایجاد شده است و به داوطلبان و رانندگان توصیه می گردد که با مطالعه ی این منبع مهم و رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی باعث بهبود ایمنی و کاهش حوادث گردند.

علاوه بر وجود کتاب راهنمایی و رانندگی، عوامل دیگری نیز وجود دارد که باعث بهبود ایمنی در جاده های می شود. برای مثال، برخی از خودرو ها دارای سیستم های ایمنی می باشند که می توانند باعث کاهش حوادث گردند.

از طرف دیگر برای افزایش ایمنی در خیابان ها، پلیس و سازمان های مربوطه، کارهایی انجام داده اند تا رانندگان جهت انجام قوانین و مقررات تشویق شده. از جمله این اقدامات شامل نظارت بر رانندگان و خودرو ها، برگزاری برنامه های آموزشی و تنظیم و اجرای آن ها می باشد.

وجود ایمنی در خیابان ها یک مسئله ی بسیار مهم است و باید تمام توان را برای کاهش حوادث و افزایش ایمنی در جاده ها به کار گرفت. از این رو اطلاعات کاملی درباره ی قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و رعایت آن ها لازم می باشد و به هنرجویان و رانندگان توصیه می گردد که همیشه این اطلاعات را بدانند و از آن ها استفاده کنند.

رانندگان سعی کنند رفتارهای ایمنی در جاده ها را ترویج دهند. برای مثال سرعت مجاز را رعایت کنند، کمربند ایمنی را ببندند، فاصله ی ایمنی با خودروی جلویی را رعایت کنند، روش های مناسبی برای عبور دیگر رانندگان به کار گیرند و … تا شاهد حوادث کمتری در خیابان ها و جاده ها باشیم.
ایمنی در جاده ها یک مسئله ی همگانی است و برای ایجاد آن باید همکاری و تلاش تمام رانندگان باشد. پس همه ی ما سعی کنیم این مسئولیت را در این زمینه به کار گیریم تا جاده ها ایمن تر گردند.

آخرین تغییرات کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی را از کجا تهیه کنیم؟

برای تهیه کردن این کتاب می توان از طریق فروشگاه های کتاب، نمایندگی های آموزش و پرورش و یا خود آموزشگا ها تهیه کرد.

هم چنین این کتاب نیز به صورت آنلاین در سایت های فروشگاهی یا نمایندگی های آموزش و پروش نیز قرار داده شده است و شما می توانید آن را دانلود و بر روی گوشی، تبلت یا لپ تاپ خود استفاده کنید. شما نیز می توانید به سایت رسمی راهداری و حمل و نقل جاده ای نیز مراجعه فرمایید.

قبل از تهیه ی کتاب از این مطمئن شوید که کتاب حاضر شامل آخرین تغییرات و إصلاحات می باشد و هم چنین از مکان های معتبر و رسمی تهیه فرمایید.

هم چنین یک راه دیگر برای تهیه ی کتاب وجود دارد، شما می توانید این کتاب را از داوطلبانی که قبلا در آزمون قبول شده اند و دیگر نیازی به این کتاب ندارند تهیه کرده. این روش سریع و کم هزینه برای تهیه ی کتاب است. شما برای تهیه ی این منبع مهم نیز می توانید به سایت مرسی تست مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *