کدام یک از موارد زیر در خصوص عبور از روی خط آهن صحیح میباشد

5/5 - (2 امتیاز)

کدام یک از موارد زیر در خصوص عبور از روی خط آهن صحیح میباشد یکی از سوالات آزمون آیین نامه است که سایت مرسی تست در این جا تصمیم گرفته است ضمن پاسخگویی به آن نکاتی که در هنگام رد شدن از خط آهن باید رعایت کنیم بیان نماید.

کدام یک از موارد زیر در خصوص عبور از روی خط آهن صحیح میباشد

این سوال به صورت 4 گزینه ای در آزمون آیین نامه ممکن است بیاید و چهار گزینه آن به شرح زیر می باشد:

سوال: کدام یک از موارد زیر در خصوص عبور از روی خط آهن صحیح می باشد؟

  1. در حین عبور از خط آهن بایستی دنده خودرو را از دنده سبک به دنده سنگین تغییر داد.
  2. قبل از رسیدن به خط آهن باید سرعت را افزایش داده و با سرعت از خط آهن عبور نمود.
  3. در حین عبور از خط آهن دنده خودرو را از دنده سنگین به دنده سبک تغییر داد.
  4. در حین عبور از خط آهن بایستی از تعویض دنده خودداری نمود.

پاسخ این سوال گزینه چهارم می باشد.

نکاتی که هنگام عبور از راه آهن باید آن ها را رعایت نماییم

هنگامی که با خودرو می خواهیم از روی راه آهن بگذریم باید این نکته را در نظر داشته باشیم که قطارها نمی توانند به سرعت متوقف شوند از این رو زمانی که می خواهیم از روی راه آهن بگذریم مهم می باشد.

باید هنگام عبور به چراغ راه بند توجه نماییم اگر چراغ راه بندی وجود نداشت باید به اینکه اثری از آمدن قطار از دور مشخص است یا خیر توجه نماییم و هنگامی شرایط مساعد بود از روی راه آهن بدون آنکه دنده را عوض کنیم عبور نماییم.

تابلو تقاطع راه آهن بدون راه بند

کدام یک از موارد زیر در خصوص عبور از روی خط آهن صحیح میباشد

تابلویی که تصویر آن را مشاهده می نمایید یکی از تابلوهای راهنمایی و رانندگی مورد تدریس در کتاب آیین نامه می باشد که با دیدن آن باید متوجه بشوید که در نزدیکی راه آهن می باشید و باید از سرعت خود بکاهید و به علائم و چراغ ها برای عبور از راه آهن دقت نمایید.

تابلو تقاطع راه آهن با راه بند

کدام یک از موارد زیر در خصوص عبور از روی خط آهن صحیح میباشد

تابلویی که تصویر آن را مشاهده می نمایید یکی از تابلوهای راهنمایی و رانندگی مورد تدریس در کتاب آیین نامه می باشد که با دیدن آن باید متوجه بشوید که در نزدیکی راه آهن می باشید و از راه بند برای جلوگیری از عبور خودروها استفاده شده است.

تسلط کافی برای عبور از راه آهن در آزمون آیین نامه

سوالی که در این بخش ما به پاسخگویی به آن و بررسی اش پرداختیم یکی از سوالات پر تکرار آزمون آیین نامه در خصوص عبور از راه آهن می باشد.

پاسخ سوال به همراه نکات ضروری که دانستن آن ها به داوطبین در قبولی کمک می نماید را ذکر کردیم اما نکته قابل توجه این است که داوطلبین اخذ گواهینامه باید برای تسلط کافی بر قوانین و مقررات آیین نامه به میزان کافی نمونه سوال حل کرده باشند.

از این رو سایت مرسی تست به عنوان همراه همیشگی داوطلبان اخذ گواهینامه با تهیه بسته سوالات آیین نامه سعی در کمک شایان به داوطلبین اخذ گواهینامه برای سربلندی در این آزمون داشته است.

بنابراین شما می توانید با خرید بسته سوالات آیین نامه و پاسخ به نمونه سوالات از تسلط خویش بر مقررات آیین نامه اطمنیان حاصل نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *