محل آزمون آیین نامه گلستان

5/5 - (1 امتیاز)

اگر می خواهید درباره ی محل آزمون آیین نامه گلستان اطلاعاتی کسب کنید، به شما پیشنهاد می کنیم مطالب زیر از سایت مرسی تست را مطالعه فرمایید تا پاسخ سوال خود را دریابید.

محل آزمون آیین نامه گلستان

در مورد یافتن محل آزمون آیین نامه گلستان می توانیم به شما این را بگوییم که قانون و قاعده ی خاصی برای این سوال وجود ندارد. چرا که یک آموزشگاه از محیط های خود جهت برگزاری آزمون های آیین نامه بهره میگیرد و یک آموزشگاه دیگر از محیط های جایگزین استفاده می کند.

این بسته به نوع آموزشگاه متفاوت می باشد. از این رو به اطلاع رسانی هایی که در مورد محل آزمون آیین نامه گلستان انجام می شود، دقت لازم را داشته باشید. تا در هنگام حضور در این محل ها دچار استرس و سردرگمی نشوید.

این مورد هم در نظر داشته باشید که اگر آموزشگاه محل های دیگری برای آزمون خود استفاده کرده است، قبل از آزمون خود حداقل یکبار در این محل حضور پیدا کنید تا در روز آزمون دیر بر سر جلسه نرسید.

چگونه زمان برگزاری آزمون آیین نامه در گلستان را بفهمیم؟

یکی از مهم ترین سوالات شرکت کنندگان دریافت گواهینامه راهنمایی و رانندگی زمان برگزاری آزمون ها می باشد، که به خاطر متفاوت بودن زمان و ساعات برگزاری آزمون ها در هر شهر یا آموزشگاهی، بهتر است از آموزشگاه مربوطه سوال فرمایید.

برای مثال هر آموزشگاهی یک یا دو روز در هفته را به برگزاری آزمون ها اختصاص می دهد که بسته به نوع آموزشگاه، متفاوت می باشد.

اگر می خواهید در آزمون راهنمایی و رانندگی با آمادگی بیشتری شرکت کنید، حتما پیشنهاد می کنید نمونه سوالات آیین نامه که در این سایت تهیه شده است را تهیه و مطالعه فرمایید. تا شاهد موفقیت خود باشید.

همان طور که در بالا هم اشاره کردیم، نمی توان زمان خاصی را برای زمان برگزاری آزمون های آیین نامه اعلام کرد و یکی از بهترین کارها برای اطلاع از این موضوع این است که شما به عنوان داوطلب اخذ گواهینامه، از آموزشگاه خود سوال فرمایید.

می توانید با یک تماس تلفنی این سوال را بپرسید، یا به صورت حضوری به آن جا رفته و یا طی دوره های آموزشی که قبلا به آموزشگاه می رفتید، این سوال هم می پرسیدید.

زندگی در جامعه امروزی مشکلات و چالش‌ های مخصوص به خود را داراست. یکی از این دغدغه ‌ها، گرفتن گواهینامه و قبولی در امتحان آیین نامه راهنمایی و رانندگی می باشد.

امروز امتحان آیین نامه رانندگی شامل دو بخش می باشد. امتحان آیین نامه تئوری که توسط آموزشگاه در پایان دوره آموزشی از داوطلبان گرفته می شود. سپس با قبولی در این امتحان، داوطلبان امکان شرکت در امتحان شهری را پیدا خواهند کرد.

این کار به این منظور انجام می شود که مطالب کتاب آیین نامه بسیار زیاد می باشد و افراد بسیار زیادی هستند که در روزهای پایانی به فکر مطالعه این حجم از مطالب پرداخته، که این کار بسیار سخت و نا ممکن است.

به همین دلیل در بیشتر مواقع، به دلیل این کم بودن زمان مطالعه جهت دادن آزمون، بیشتر هنرجویان به فکر تقلب در آزمون آیین نامه رانندگی می افتند.

تقلب در امتحان آیین نامه رانندگی بسیار اشتباه می باشد؛ زیرا شما را از فراگیری مطالب بسیار مهم محروم می کند. به همین جهت مسئولین مربوطه تصمیم به دو بخشی کردن آزمون آیین نامه گرفتند.

زمان برگزار دو آزمون‌ اولیه و اصلی رانندگی در گلستان

امتحان اولیه که در آموزشگاه‌ های رانندگی برگزار می شود، در زمان پایان دوره آموزش برگزار شده، که مراقبین این امتحان، فردی است که کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی را به شما تدریس می کند.

اما زمان امتحان اصلی آیین نامه رانندگی بستگی به نوبت دهی آموزشگاه‌ ها در هفته دارد که در آن برای قبولی باید نمره ۲۶ از ۳۰ را در مدت سی دقیقه کسب کنید.

برای هر آموزشگاه یک روز مشخص در هفته جهت برگزاری این آزمون مشخص گردیده است. آزمون اصلی آیین نامه ی راهنمایی و رانندگی در محلی خارج از آموزشگاه برگزار می شود و مراقبین آزمون اصلی چند افسر راهنمایی و رانندگی می باشند. اما آزمون اولیه در همان آموزشگاه رانندگی برگزار می گردد، که بیشتر این آزمون جنبه آزمایشی خواهد داشت.

داوطلبان در صورت دریافت نمره ‌ای کمتر از ۲۶ رد می شوند. در این حالت می ‌توانند در هفته ی بعد مجددا در امتحان آیین نامه ی راهنمایی و رانندگی شرکت کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *