محل آزمون آیین نامه کرمان

5/5 - (2 امتیاز)

اگر به دنبال محل آزمون آیین نامه کرمان می باشید، ابتدا مطالب زیر از سایت مرسی تست را مطالعه فرمایید تا پاسخ سوال خود را دریافت کنید.

محل آزمون آیین نامه کرمان

در مورد پاسخ به سوال بالا که محل برگزاری آزمون در شهر کرمان کجا می باشد؟ باید بگوییم که هر آموزشگاهی بسته به توانایی خود مکان هایی را برای برگزاری جلسات آزمون در نظر می گیرد.

اگر آموزشگاه دارای فضای کافی و بزرگ باشد ممکن است این آزمون ها در محل خود آموزشگاه برگزار شود. شاید هم سالن های مجزا در آن آموزشگاه برای برگزاری آزمون آیین نامه قرار داده شده باشد.

اما اگر محیط آموزشگاه فضای کافی برای برگزاری آزمون ها نداشته باشد ممکن است از مکان های دیگری کمک بگیرد. برای مثال برخی از آموزشگاه ها، آزمون های خود را در شهرک های آزمایش برگزار می کنند و برخی دیگر از مدارس، دانشگاه ها یا محیط های فرهنگی کمک می گیرند.

به هر حال شما به عنوان داوطلب اخذ گواهینامه راهنمایی و رانندگی باید از محل برگزاری آزمون آیین نامه ی خود اطلاع کسب کنید و می توانید با پرس و جو از آموزشگاه خود جویا شوید.

هم چنین خود آموزشگاه نیز موظف است برای راهنمایی داوطلبان خود اطلاع رسانی های لازم را انجام دهد تا داوطلبان اخذ گواهینامه ی راهنمایی و رانندگی دچار سردگمی نگردند.

ردیف نام آموزشگاه آدرس شهر
۱ آموزشگاه رانندگی یاسین کرمان، بلوار جمهوری، کوچه ۷ کرمان
۲ آموزشگاه رانندگی پل کرمان، بلوار جمهوری، نبش کوچه ۱۲ کرمان
۳ آموزشگاه رانندگی میعاد (پایه ۳) کرمان، خیابان شهید مصطفی خمینی (شهاب)، کوچه ۵۸ کرمان
۴ آموزشگاه رانندگی رهنما کرمان، خیابان مهدیه، خیابان کارگر، نرسیده به بلوار شهید عباس پور کرمان
۵ آموزشگاه رانندگی پارس کرمان، بزرگراه امام، نرسیده به پمپ بنزین کرمان
۶ آموزشگاه رانندگی کوثر کویر کرمان، بلوار شهید صدوقی (جاده تهران)، روبروی سه راه سیلو، جنب فرماندهی نیروی انتظامی، نبش صدوقی۱۶ کرمان
۷ آموزشگاه رانندگی مهارت کرمان، بلوار شیراز، بلوار نصر، بین بلوار حمزه و خیابان رودکی کرمان
۸ آموزشگاه رانندگی مهدی (پایه۳ و موتور) کرمان، خیابان سرباز، خیابان ۱۷ شهریور، داخل کوچه ۳۵ کرمان
۹ آموزشگاه رانندگی ثامن کرمان، خیابان باقدرت شرقی، سمت راست، به طرف گلدشت کرمان
۱۰ آموزشگاه رانندگی قهرمان کرمان، میدان بیرم آباد، بطرف ده بالا، خیابان شهید مغفوری، بین کوچه ۸ و ۴ کرمان
۱۱ آموزشگاه رانندگی کارآموز کرمان، خیابان بیست متری دانشجو (مفتح)، به طرف خیابان خورشید، بین خیابان شهید مصدق و خیابان خورشید (روبروی فضای سبز) کرمان
۱۲ آموزشگاه رانندگی والفجر کرمان، خیابان خواجوی کرمانی، خیابان مالک اشتر، بین کوچه ۱۵ و ۱۷ کرمان
۱۳ آموزشگاه رانندگی آزمایش کرمان، خیابان فیروز آباد، بین فیروز آباد ۹ و۱۱ کرمان
۱۴ آموزشگاه رانندگی حقیقت کرمان، خیابان پروین اعتصامی، جنب پارک کرمان
۱۵ آموزشگاه رانندگی شایان کرمان، بزرگراه جنوبی امام، روبروی درب ورودی دانشگاه آزاد کرمان
۱۶ آموزشگاه رانندگی پارس کرمان، بلوار جمهوری، تقاطع فرهنگیان کرمان
۱۷ آموزشگاه رانندگی هما (پایه ۳) کرمان، انتهای بلوار جهاد کرمان
۱۸ آموزشگاه رانندگی گلستان (پایه ۱ و ۲) کرمان، بلوار هوانیروز کرمان

اما قبل از اینکه مکان برگزاری آزمون آیین نامه ی راهنمایی و رانندگی مهم باشد، فکر می کنیم بیشتر نتیجه ی آزمون آیین نامه مهم تر باشد. شما برای کسب نمره ی قبولی در آزمون اصلی باید با آمادگی لازم در این امتحانات شرکت کنید.

برای کسب این آمادگی می توانید از منابعی که در این زمینه قرار داده شده است بهره بگیرید. یکی از این منایع کتاب آیین نامه ی راهنمایی و رانندگی می باشد.

اما اکثر داوطلبان از این کتاب گله و شکایت دارند به خاطر زیاد بودن مطالب آن و اینکه وقت کافی برای مطالعه ی آن نخواهند داشت. بنابراین ما به شما توصیه می کنیم از منابع دیگری بهره بگیرید. برای مثال تجربه نشان داده است مطالعه ی نمونه سوالات آیین نامه از آزمون های سال های قبل می تواند کمک بزرگی به داوطلبان کند.

ما این سوالات را در یک فایل جامع و کانل برای شما فراهم کرده ایم و تنها شما باید با مراجعه به لینک دانلود واقع در این صفحه نسبت به تهیه ی آن ها اقدام فرمایید.

این سوالات از آزمون های سال های قبل تهیه شده است و به خاطر تکرار آن در آزمون های هر سال می تواند شانس موفقیت شما را بیشتر کند. شما کافی است مبلغ ناچیزی پرداخت کنید و تنها یکبار این سوالات را مرور فرمایید و شاهد نتیجه باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *