محل آزمون آیین نامه نیشابور

5/5 - (1 امتیاز)

اگر به دنبال محل آزمون آیین نامه نیشابور می گردید باید به شما بگوییم مطالب زیر که توسط سایت مرسی تست تهیه شده است را مطالعه فرمایید تا پاسخ سوال خود را بیابید. پس با ما همراه باشید.

محل آزمون آیین نامه نیشابور

در مورد پاسخ به این سوال که محل آزمون آیین نامه نیشابور کجا می باشد؟ می توان پاسخ های گوناگونی برای آن در نظر گرفت.

شما به عنوان یک داوطلب اخذ گواهینامه ی راهنمایی و رانندگی، موظف هستید قبل از اینکه روز موعود آزمون آیین نامه فرا رسد، با آمادگی کامل در این آزمون حضور داشته باشید.

یکی از این آمادگی ها نیز جویا شدن درباره ی محل آزمون آیین نامه نیشابور می باشد. اگر محل این آزمون در خود آموزشگاه برگزار گردد، کمی از بار نگرانی شما کاسته می شود.

چرا که شما بارها در محل آموزشگاه حضور داشته اید و در رفت و آمد به این محل دیگر مشکلی نخواهید داشت و با خیال راحت زمان خود را تنها روی آزمون آیین نامه متمرکز می کنید.

اما اگر آموزشگاه این آزمون ها را در محل های دیگر برگزار کند، کمی سخت تر می شود. لطفا چند روز قبل از آزمون خود، آدرس را از آموزشگاه دریافت کنید و آن را بررسی کنید.

اگر با آدرس و آن منطقه آشنایی کامل ندارید، یکبار هم شده قبل از آزمون به آن محل بروید تا مسیر آن را یاد بگیرید یا از شخصی که آشنا است، بخواهید که شما را به آن جا ببرد.

در این صورت اگر این مکان را پیدا کنید، دیگر استرس دیر رسیدن بر سر جلسه آزمون آیین نامه را نخواهید داشت و با خیال راحت می توانید بر سر جلسه حضور داشته باشید.

چه بسا بسیاری از افراد کمی قبل تر شروع آزمون آیین نامه ی خود تازه به دنبال یافتن محل آن می گردند و با دیر رسیدن بر سر آزمون، شانس قبولی در آزمون را از دست داده اند.

و در نتیجه مجبور شده اند بار دیگر هزینه های مجدد را پرداخت کنند تا بار دیگر این آزمون بدهند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در آموزشگاه شهر نیشابور چیست؟

  • ۱۸ سال تمام (حتی اگر ۵ دقیقه است که از ۱۸ سالگیتان گذشته باشد).
  • آموزشگاه ها هنوز کارت معافیت و یا اشتغال به تحصیل دانشجویی یا مدرک وضعیت خدمت سربازی را خواهان هستند، اما در کل برای ثبت نام دیگر نیاز به این مدارک نیست ولی بهتر است همراهتان بوده تا زمانتان هدر نرود و اگر نیاز بود آن ها را ارایه دهید.
  • شناسنامه جدید و یا کارت ملی.
  • ۸ عدد عکس ۴*۳.
  • تاییدیه پزشک و چشم پزشک (که خود آموزشگاه یک برگه و چند آدرس پزشک و چشم پزشک به شما داده، که باید آن برگه توسط پزشکان مذکور مهر و امضا شود و مشخصات شما در آن نوشته شود که در حال حاضر به صورت سیستماتیک انجام می شود. اما در کل این مراحل را باید انجام دهید که در کل ۲ ساعت وقت گیر می باشد). گرفتن برگه آزمایش گروه خون که باید به آزمایشگاه بروید آدرس آزمایشگاه را خود آموزشگاه رانندگی به شما می دهد که می توانید به آنجا مراجعه کنید.

در کل بعد از ثبت نام چه می شود و چه مراحلی را باید گذراند؟

بعد از ثبت نام شما باید ”کتاب آیین نامه رانندگی” را از آموزشگاه خریداری کرده و نسبت به مطالعه ی آن اقدام کنید.

سپس شما به کلاس های آیین نامه رانندگی می روید و با علائم و قوانین رانندگی آشنا خواهید شد.

سپس بعد از آن باید خود را برای ”امتحان آیین نامه رانندگی آماده کرده.

قبلا باید ۲ امتحان می دادید: اول امتحان آیین نامه مقدماتی و دوم امتحان آیین نامه رانندگی اصلی، اما در سال ۹۸ این قانون حذف شده است و سوالات در یک امتحان جمع شده که ”امتحان آیین نامه رانندگی” می باشد.

یعنی شما دیگر فقط یک امتحان داده که آسان هم نیست اما می توانید فورا نمونه سوالات آیین نامه رانندگی را نیز از کمی بالاتر از همین قسمت به راحتی دانلود کنید تا طعم تلخ بارها مردودی و سوزاندن وقتتان را تجربه نکنید.

بعد از قبولی، به تمرین عملی رانندگی با خودروی آموزشگاه، خواهید رفت که پس از گذراندن ساعت های آموزش باید خود را برای امتحان شهری آماده کنید و در آن قبول شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *