محل آزمون آیین نامه لاهیجان

اگر به دنبال پاسخ این سوال هستید که محل آزمون آیین نامه لاهیجان کجا می باشد؟ به شما پیشنهاد می کنیم در ادامه ی این مطلب از سایت مرسی تست با ما همراه باشید.

محل آزمون آیین نامه لاهیجان

در پاسخ به این سوال که محل آزمون آیین نامه ی لاهیجان کجا می باشد، می توان پاسخ داد که این آزمون در محیط خود آموزشگاه یا شهرک های آزمایش برگزار می شود.

البته بسته به نوع آموزشگاه لاهیجان، این محل می تواند متفاوت باشد. چرا که برخی از آموزشگاه ها، از محیط ها و امکانات خوبی برخوردار هستند، لذا مکان هایی را در خود آموزشگاه لاهیجان فراهم می کنند تا امتحانات آیین نامه، آن جا برگزار شود. مانند سالن های امتحانات.

اما برخی از دیگر آموزشگاه های لاهیجان به دلیل عدم توانایی در فراهم کردن محیط مناسب در خود آموزشگاه، از مکان های دیگری بهره می برند، از جمله شهرک های آزمایش، که یکی از بیشترین محل هایی است که توسط این گونه آموزشگاه ها استفاده می شود.

البته باید گفت که ممکن است به جز شهرک آزمایش، از محل های دیگری استفاده شود، برای مثال مدارس، دانشگاه ها یا مراکز علمی و فرهنگی. این بسته به نوع آموزشگاه لاهیجان و تعداد داوطلبان می تواند متغییر باشد.

ویژگی های محل امتحان ایین نامه لاهیجان

 • به راحتی برای تمام داوطلبان قابل دسترسی باشد.
 • به رفاه حال و آرامش داوطلبان در این مکان ها توجه شود.
 • دارای نور کافی بوده یا در غیر این صورت از وسایل روشنایی مناسب استفاده گردد.
 • دارای میز و صندلی های مناسب و به تعداد تمام داوطلبان باشد.
 • از وسایل سرمایش یا گرمایش مناسب در تمام فصول سال استفاده شود.
 • اصول بهداشتی، کاملا در این مکان ها رعایت شده باشد و دسترسی به آب آشامیدنی برای داوطلبان فراهم گردد.

چند نکته به داوطلبان آزمون آیین نامه لاهیجان

 • سعی کنید با آمادگی کامل در این آزمون شرکت کنید، راه های زیادی برای کسب آمادگی وجود دارد که یکی از آن ها مطالعه ی نمونه سوالات آیین نامه می باشد.
 • حداقل نیم ساعت قبل از شروع آزمون آیین نامه در محل آزمون آیین نامه لاهیجان حضور پیدا کنید و آرامش خود را بدست آورید.
 • تجهیزات کافی برای آزمون به همراه خود ببرید. از جمله خودکار و قلم مناسب در چند رنگ.
 • از به همراه بردن گوشی همراه یا هر نوع وسایل الکترونیکی خودداری کنید، چرا که به منزله ی تقلب در آزمون آیین نامه ی لاهیجان حساب می شود.
 • یک کارت شناسایی به همراه خود داشته باشید تا در صورت قبولی در آزمون، اقدامات بعدی توسط آموزشگاه لاهیجان صورت پذیرد.
 • هر سوال را به صورت واضح و طبق دستورالعمل گفته شده در پاسخنامه، علامت بزنید و مشخصات خود را در پایین پاسخنامه آموزشگاه لاهیجان به طور کامل وارد نمایید.

لیست آموزشگاه های ایین نامه لاهیجان

ما در زیر برای شما داوطلبان، جدولی را تهیه کرده ایم که لیست آموزشگاه های لاهیجان در آن می باشد. اگر یک داوطلب تازه وارد می باشید که می خواهید برای دریافت گواهینامه اقدام کنید، این لیست می تواند کمک بسیاری به شما کند.

در انتخاب آموزشگاه لاهیجان چند نکته را در نظر داشته باشید: اول اینکه سعی کنید نزدیک ترین آموزشگاه به محل زندگی خود را انتخاب کنید تا در رفت و آمد میان آموزشگاه و خانه ی خود دچار مشکل نشوید.

آموزشگاهی را در لاهیجان انتخاب کنید که دارای مربیان با تجربه و خبره باشند و بتوانند مطالب را به خوبی به شما آموزش دهند. بعضا برخی از موارد مشاهده شده است که یک مربی به خاطر رفتار نامناسب با هنرجو، او را از ادامه ی مراحل آموزش رانندگی دلسرد کرده است.

البته انتخاب مربی را تنها با پرس و جو ار هنرجویانی که قبلا در آن آموزشگاه لاهیجان دوره ها را گذارنده اند، امکان پذیر است.

برای جلوگیری از مردود شدن های پی در پی و هزینه های اضافی این دوره ها در لاهیجان، به شما پیشنهاد می کنیم نمونه سوالات آیین نامه که در این سایت تهیه شده است را مطالعه فرمایید.

ردیف نام آموزشگاه نوع گواهینامه آدرس نام شهر
۱ آموزشگاه رانندگی شهر سبز پایه ۲ و ۳ گیلان، لاهیجان، خ امیر شهید نبش محله کوه بیجار لاهیجان
۲ آموزشگاه رانندگی سنایی پایه ۳ لاهیجان، خ شهید بهشتی، خ ایثار لاهیجان
۳ آموزشگاه رانندگی کاظمی پایه ۳ لاهیجان، خ رسالت جاده رودبنه، روبروی تالار فرخ لاهیجان
۴ آموزشگاه رانندگی فرهنگ پایه ۳ لاهیجان، بلوار رضا، جنب کارخانه نوشین لاهیجان
۵ آموزشگاه رانندگی صبا پایه ۳ لاهیجان، خ امام خمینی کوچه امام رضوی، پ ۹ لاهیجان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *