محل آزمون آیین نامه قوچان

5/5 - (1 امتیاز)

سوالی که برای بیشتر داوطلبان ایجاد می شود این است که محل آزمون آیین نامه قوچان کجا می باشد؟ با مرسی تست همراه باشید تا پاسخ این سوال را بیابید.

محل آزمون آیین نامه قوچان

در پاسخ به این سوال که محل آزمون آیین نامه ی قوچان کجا می باشد، می توان پاسخ داد که این آزمون در محیط خود آموزشگاه یا شهرک های آزمایش برگزار می شود.

البته بسته به نوع آموزشگاه قوچان، این محل می تواند متفاوت باشد. چرا که برخی از آموزشگاه ها، از محیط ها و امکانات خوبی برخوردار هستند، لذا مکان هایی را در خود آموزشگاه قوچان فراهم می کنند تا امتحانات آیین نامه، آن جا برگزار شود. مانند سالن های امتحانات.

اما برخی از دیگر آموزشگاه های قوچان به دلیل عدم توانایی در فراهم کردن محیط مناسب در خود آموزشگاه، از مکان های دیگری بهره می برند، از جمله شهرک های آزمایش، که یکی از بیشترین محل هایی است که توسط این گونه آموزشگاه ها استفاده می شود.

البته باید گفت که ممکن است به جز شهرک آزمایش، از محل های دیگری استفاده شود، برای مثال مدارس، دانشگاه ها یا مراکز علمی و فرهنگی. این بسته به نوع آموزشگاه قوچان و تعداد داوطلبان می تواند متغییر باشد.

امتحان ایین نامه ی قوچان چگونه است؟

این آزمون به صورت تستی برگزار می شود که شامل ۳۰ سوال است. شما باید به حداقل ۲۶ مورد از سوالات پاسخ درست بدهید تا در این آزمون آیین نامه ی قوچان نمره ی قبولی کسب کنید.

مدت زمانی که برای پاسخ به این سوالات در نظر گرفته شده است ۲۰ دقیقه می باشد، که توسط خود مربی و مراقب شما و بعد از اتمام آزمون آیین نامه ی قوچان تصحیح می شود و قبولی یا عدم قبولی شما مشخص می کند.

فکر تقلب کردن در این آزمون را از سر خود بیرون کنید، چرا که اگر بدانید سوالات آزمون آیین نامه ی قوچان به نحوی طراحی شده است که هر داوطلبی سوالاتش با داوطلب دیگر متفاوت است، دیگر اقدام به این کار نمی کنید.

منبع اصلی طراحی سوالات، کتاب آیین نامه ی راهنمایی و رانندگی می باشد، البته مطالعه ی نمونه سوالات آیین نامه سال های قبل نیز می تواند کمک بسیاری در قبولی در این آزمون آیین نامه ی قوچان داشته باشد.

چند نکته به داوطلبان آزمون آیین نامه قوچان

سعی کنید با آمادگی کامل در این آزمون شرکت کنید، راه های زیادی برای کسب آمادگی وجود دارد که یکی از آن ها مطالعه ی نمونه سوالات آیین نامه می باشد.

حداقل نیم ساعت قبل از شروع آزمون آیین نامه در محل آزمون آیین نامه قوچان حضور پیدا کنید و آرامش خود را بدست آورید.

تجهیزات کافی برای آزمون به همراه خود ببرید. از جمله خودکار و قلم مناسب در چند رنگ.

از به همراه بردن گوشی همراه یا هر نوع وسایل الکترونیکی خودداری کنید، چرا که به منزله ی تقلب در آزمون آیین نامه ی قوچان حساب می شود.

یک کارت شناسایی به همراه خود داشته باشید تا در صورت قبولی در آزمون، اقدامات بعدی توسط آموزشگاه قوچان صورت پذیرد.

هر سوال را به صورت واضح و طبق دستورالعمل گفته شده در پاسخنامه، علامت بزنید و مشخصات خود را در پایین پاسخنامه آموزشگاه قوچان به طور کامل وارد نمایید.

لیست آموزشگاه های ایین نامه قوچان

ما در زیر برای شما داوطلبان، جدولی را تهیه کرده ایم که لیست آموزشگاه های قوچان در آن می باشد. اگر یک داوطلب تازه وارد می باشید که می خواهید برای دریافت گواهینامه اقدام کنید، این لیست می تواند کمک بسیاری به شما کند.

در انتخاب آموزشگاه قوچان به این نکته توجه داشته: اول اینکه سعی کنید نزدیک ترین آموزشگاه به محل زندگی خود را انتخاب کنید تا در رفت و آمد میان آموزشگاه و خانه ی خود دچار مشکل نشوید.

ردیف نام آموزشگاه نوع گواهینامه آدرس نام شهر
۱ آموزشگاه رانندگی رامین پایه ۳ خ چمران، ولی عصر ۶ قوچان
۲ آموزشگاه رانندگی رضا پایه ۳ خ شهرداری، خ باهنر، مقابل باشگاه تختی قوچان
۳ آموزشگاه رانندگی مهرگان پایه ۳ خ ابن سینا، بعداز چهاراه اول پ ۵۱ قوچان
۴ آموزشگاه رانندگی نور پایه ۳ کوی امام رضا، نرسیده به ۳۰ متری باغ صفا قوچان
۵ آموزشگاه رانندگی آرامین پایه ۲ بلوار طالقانی، خیابان ناسیونال، جنب بانک سپه (تغییر پیدا کرده است به مجتمع رامین) قوچان
۶ آموزشگاه رانندگی رامین پایه ۲ و ۳ و موتورسیکلت قوچان انتهای بلوار شهید بهشتی، نبش شهید بهشتی ۳۰ قوچان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *