محل آزمون آیین نامه شاهین شهر

5/5 - (1 امتیاز)

اگر می خواهید درباره ی محل آزمون آیین نامه شاهین شهر اطلاعاتی کسب کنید، به شما پیشنهاد می کنیم، مطالب زیر از سایت مرسی تست را مطالعه فرمایید تا به پاسخ سوال خود برسید.

محل آزمون آیین نامه شاهین شهر

در مورد پاسخ به سوال محل آزمون آیین نامه شاهین شهر که کجا برگزار می شود، باید بگوییم که اگر در آموزشگاهی ثبت نام کرده اید که بسیار محیط کوچکی دارد، و از تعداد کلاس های کمتری نسبت به تعداد داوطلبان برخوردار است، آزمون های آیین نامه ی خود را می تواند در محل های دیگر برگزار کند.

از جمله این مکان ها شامل، شهرک های آزمایش، مدارس، دانشگاه ها یا مراکز علمی و فرهنگی می باشد. اما اگر آموزشگاه از محیط های بزرگی برخوردار باشد، امکان و توانایی این را دارد که آزمون های آیین نامه را در محیط خود آموزشگاه برگزار کند.

این اطلاع رسانی ها باید قبل از برگزاری آزمون های آیین نامه توسط آموزشگاه صورت پذیرد، تا داوطلبان اخذ گواهینامه ی راهنمایی و رانندگی بدون هیچ استرس و نگرانی، در جلسات آزمون آیین نامه حاضر گردند.

اما شما هم به عنوان یک داوطلب آزمون آیین نامه ی راهنمایی و رانندگی، بهتر است خودتان این سوال را از آموزشگاه بپرسید تا بیشتر اطمینان کسب کنید. جدول زیر لیست آموزشگاه های شاهین شهر می باشد که ممکن است به عنوان محل های آزمون های آیین نامه باشد.

ردیف نام آموزشگاه نوع گواهینامه آدرس شهر
۱ آموزشگاه رانندگی بهنام پایه ۳ شاهین‌شهر، خ طالقانی، فرعی ششم شاهین شهر
۲ آموزشگاه رانندگی شاهین پایه ۳ شاهین شهر، بلوار شهید منتظری بین فرعی ۶ و ۷ شاهین شهر
۳ آموزشگاه رانندگی غدیر پایه ۳ شاهین‌شهر، خ شهید بهشتی، فرعی ۱۳، غربی، پ ۸۲ شاهین شهر
۴ آموزشگاه رانندگی مسرور پایه ۳ شاهین‌شهر، بلوار شهید منتظری، نبش فرعی ۴ غربی شاهین شهر
۵ آموزشگاه رانندگی میلاد پایه ۳ شاهین شهر، بلوار مخابراط، بلوار مسرور شاهین شهر

افرادی که به سن هجده سالگی رسیده اند می توانند برای گرفتن گواهی نامه اقدام کرده. برای این کار اول باید در کلاس های آموزشگاه های آموزش رانندگی که از پلیس راهنمایی ورانندگی مجوز دریافت می کنند، ثبت نام کنند.

بعد از شرکت در کلاس های تئوری و عملی باید در سه امتحان آیین نامه مقدماتی، آزمون آیین نامه رانندگی اصلی و آزمون شهری شرکت کرده و نمره ی قبولی کسب نمایند.

امتحان مقدماتی ایین نامه در شاهین شهر

آزمون آیین نامه در دو مرحله برگزار می شود. آزمون اول بعد از کلاس های تئوری در خود آموزشگاهی که آموزش دیده اند برگزار می شود. این آزمون به صورت سؤالات چهار گزینه ای می باشد و با جواب های بسیار شبیه به هم و پاسخ های انحرافی مطرح می شود.

متقاضیان باید قبل از شروع آزمون اول تسلط کامل به سؤالات داشته و خود را آماده کرده تا اضطراب نداشته باشند و آرامش خود را حفظ کرده.

اگر نمونه سوالات آیین نامه ی اصلی را حل کرده باشند، بدون استرس خواهند بود. بعد از آزمون خود مربیان آموزشگاه پاسخ نامه ها را تصحیح کرده و همان موقع نمره را به متقاضی خواهند گفت که حداقل نمره باید ۲۶ از ۳۰ سؤال بوده.

امتحان ایین نامه اصلی در شاهین شهر

بعد از قبولی در آزمون اول، متقاضیان مجوز ورود به آزمون دوم را دارند. آزمون دوم یا آزمون اصلی توسط افسر راهنمایی رانندگی گرفته شده و بسیار سخت تر می باشد و حساسیت بیشتری نسبت به آزمون اول نیاز دارد. در این آزمون ۳۰ سؤالی باید حداقل به ۲۶ سؤال جواب صحیح بدهند، تا نمره ی قبولی به متقاضی داده شود.

این آزمون از آیین نامه و مقررات راهنمایی رانندگی و نکات فنی خودرو است. در آزمون اصلی تمام سؤالاتی که از متقاضیان گرفته می شود با یکدیگر متفاوت می باشد، و با توجه به زمان کم برگزاری آزمون که مانند آزمون مقدماتی ۲۰ دقیقه است امکان هیچ گونه تقلبی وجود نخواهد داشت.

افراد باید همه نکات کتاب را بادقت مطالعه کرده تا تسلط کامل به همه ی قسمت های کتاب داشته باشند، تا هنگام آزمون به مشکل برخورد نکرده. هنگام پاسخ دادن به سؤالات باید دقت کرده که پاسخی که پر می کنند دقیقاً درست علامت بزنند و از قسمت سؤالات دیگر نباشد.

در پایین پاسخ نامه با خط خوانا باید کد اختصاصی بالای دفترچه سؤالات نوشته شود و نام و نام خانوادگی را بنویسند، تا مشکلی پیش نیاید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *