محل آزمون آیین نامه بابل

5/5 - (1 امتیاز)

اگر به دنبال محل آزمون آیین نامه بابل می باشید، پیشنهاد ما به شما مطالعه ی مطالب زیر از سایت مرسی تست می باشد. در ادامه با ما باشید.

محل آزمون آیین نامه بابل

در مورد اینکه محل آزمون آیین نامه بابل کجا برگزار می شود، باید بگوییم هر آموزشگاهی بسته به توانایی ها و امکاناتی که دارد از مکان های مختلفی برای جلسات آزمون آیین نامه ی خود استفاده می کند.

برای مثال ممکن است از فضای داخل خود آموزشگاه یا سالن های مجزا برای برگزاری آزمون ها بهره ببرد یا اگر این فضا را در اختیار نداشته باشد، از مکان های فرهنگی دیگر استفاده کند.

شهرک های آزمایش، مدارس، دانشگاه ها و … از جمله بهترین و بیشترین مکان هایی هستند که آموزشگاه های زیادی برای برگزاری آزمون های آیین نامه ی خود از آن ها استفاده می کنند.

نکات مهم در هنگام آزمون عملی رانندگی در شهر بابل

  • توجه به نکات زیر می تواند به شما کمک کند تا به آسانی در آزمون عملی رانندگی در بابل قبول شوید.
  • آرامش خودتان را در تمام مراحل حفظ کرده و سعی کنید که هرگونه استرسی را از خودتان دور کنید.
  • به آیینه ها، وضعیت صندلی و کمربند ها به خوبی دقت کرده و قبل از حرکت همۀ این موارد را چک کنید.
  • به دستورات افسر دقت کنید تا بتوانید آن ها را به صورت صحیح انجام داده.
  • اگر افسر از شما خواست پارک کنید، مراقب نکات مهم در هنگام پارک کردن باشید. برای مثال از پارک کردن جلوی پارکینگ یا در محدودۀ پارک ممنوع جلوگیری کنید.
  • توجه کنید که اصلاً نیازی به عجله کردن نیست، چراکه افسر ها معمولاً در پی سنجیدن میزان تسلط شما زمان رانندگی می باشند؛ نه سرعت شما.
  • از پارک دوبل هم اصلاً هراس نداشته باشید. سعی کنید که در جلسات تمرینی و آموزشی تان به این نوع از پارک کردن تسلط کافی پیدا کنید، تا بتوانید در روز امتحان خون سردی خودتان را حفظ کرده.

افزایش جمعیت، رشد شهرنشینی و تمایل به مهاجرت به شهرهای بزرگ، موجب رشد بی رویه شهرها شده است و به تبع آن مسافت مسافرت های درون شهری شهروندان افزایش پیدا کرده است و آنان را ناگزیر به استفاده از وسایل نقلیه موتوری کرده است.

از سوی دیگر، فرسودگی ناوگان محدود حمل ونقل عمومی موجب عدم تمایل افراد به استفاده ازاین گونه وسایل می باشد و موجبات استفاده وسیع تر از وسایل نقلیه شخصی را فراهم کرده است.

از طرف دیگر، با توجه به عدم وجود فرهنگ صحیح ترافیک در سطح شهرهای بزرگ و رعایت نشدن آیین نامه رانندگی که ناشی از نا کافی بودن آموزش عملی رانندگی پیش از صدور گواهینامه می باشد، شاهد اتلاف وقت شهروندان در ساعات پر ازدحام رفت و آمد می باشیم که منجر به تحمیل هزینه های بسیار سنگینی بر اقتصاد ملی شده است.

علاوه بر این مطلب، رعایت نکردن اصول صحیح رانندگی، موجب شده است آمار تصادفات رانندگی در کشور ایران، بالاترین رتبه را در بین ملل جهان داشته باشد. چنانکه مطابق آمار رسمی در سال ۱۳۸۰ بیش از هفده هزار نفر از هم وطنان ما در تصادفات رانندگی جان خود را از دست داده اند.

مطالب ذکرشده لزوم آموزش کامل و صحیح رانندگی برای متقاضیان دریافت گواهینامه رانندگی را نمایان می کند.

ضمن اینکه با توجه به ترکیب جوان جمعیت کشور و تعداد زیاد این متقاضیان از یک سو و قوانین نوین اداره راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی مبنی بر آموزش اجباری رانندگی در آموزشگاه ها برای صدور گواهینامه توسط این اداره و یا آموزشگاه های رانندگی از سوی دیگر، بازده مناسب اقتصادی برای این فعالیت إحساس می شود.

آموزشگاه رانندگی در شهر بابل چیست؟

آموزشگاه های تعلیم رانندگی در بابل مؤسساتی می باشند که با اخذ مجوز از اداره راهنمایی و رانندگی شهرستان ها و استان ها فعالیت خود را آغاز می کنند.

در این آموزشگاه ها ۶ جلسه ۲ ساعته آئین نامه و ۲ جلسه ۲ ساعته امور فنی تدریس می گردد و ۱۲ جلسه ۲ ساعته تمرین رانندگی با آموزش مربی آموزش رانندگی (کلاس عملی) در نظر گرفته شده است.

جهت دریافت فایل نمونه سوالات آیین نامه، لطفا به لینک موجود در همین بخش مراجعه فرمایید. این سوالات توانایی شما در آزمون های آیین نامه را بالا می برد.

در نتیجه از شانس بیشتری در آزمون های آیین نامه بر خوردار می شوید. توصیه های ما را جدی بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *