محل آزمون آیین نامه آبادان

5/5 - (1 امتیاز)

در مورد محل آزمون آیین نامه آبادان، می توان گفت ابتدا مطالب زیر که توسط سایت مرسی تست فراهم شده است را مطالعه فرمایید تا پاسخ سوال خود را دریافت کنید.

محل آزمون آیین نامه آبادان

اگر به دنبال محل آزمون آیین نامه آبادان می باشید، باید به شما بگوییم که هر آموزشگاهی، می تواند یک مکان خاص را برای برگزاری آزمون های آیین نامه ی خود در نظر بگیرد.

برای مثال یکی از این محل ها استفاده از شهرک های آزمایش است. شهرک های آزمایش، یکی از بیشترین محل های مورد استفاده توسط آموزشگاه هایی است که از فضا و امکانات کافی جهت برگزاری آزمون های آیین نامه برخوردار نیستند.

یا به عبارتی ممکن است تعداد داوطلبان در یک دوره آنقدر زیاد باشد، که آموزشگاه نتواند در محیط خود از آن ها آزمون بگیرد. بنابراین از این محل استفاده می نماید.

اما اگر آموزشگاه ها دارای فضای کافی و مناسب باشند و بتواند تعداد زیادی از داوطلبان را پوشش دهند، این آزمون های آیین نامه را در محیط های خود برگزار می کنند.

بسیاری از آموزشگاه ها وسعت بیشتری دارند و این باعث شده است که امکانات متنوعی فراهم کنند. برای مثال دارای چندین کلاس آموزشی هستند.

یا سالن های مجزا جهت برگزاری آزمون های خود دارند. هم چنین دارای پارکینگ های اختصاصی برای پارک وسایل نقلیه هستند.

ممکن است این پارکینگ ها برای پارک وسایل نقلیه ی مربیان، از دیگر وسایل نقلیه جدا و اختصاصی شده باشد.

اما نگران این نباشید که در چه مکانی آزمون آیین نامه ی خود را می دهید. مهم این است که آنقدر آمادگی لازم جهت شرکت در این آزمون را داشته باشید که حتما نمره ی قبولی کسب کنید.

برای ایجاد آمادگی نیز تسلط کافی داشتن بر مطالب کتاب آیین نامه بسیار مهم می باشد. هم چنین سعی کنید استرس را از خود دور نمایید.

شاخه‌های مختلف رانندگی در آبادان چیست؟

شاخه‌های مختلف رانندگی در آبادان شامل موارد زیر می باشد:

 • رانندگی پایه سه
 • رانندگی پایه دو
 • رانندگی پایه یک
 • رانندگی موتورسیکلت

مدت کلاس رانندگی در آبادان چقدر می باشد؟

مدت کلاس رانندگی در ۱۲ جلسه و هر جلسه ۲ ساعت برگزار می گردد. البته تعداد و زمان کلاس‌ های رانندگی بسته به نیاز هنرجو تعیین شده. در واقع برخی از افراد ممکن است تجربه و مهارت رانندگی داشته باشند و این باعث می گردد تا زمان کوتاه تری نیاز داشته باشند تا رانندگی را یاد بگیرند.

اما برخی افراد به دلایل مختلف نیاز به طی‌کردن زمان بیشتری برای آموزش رانندگی دارند؛ بنابراین آن ها باید تعداد جلسات بیشتر و زمان بیشتری را برای آموزش پشت سر گذاشته.

لوازم مورد نیاز برای شرکت در کلاس و ثبت‌نام در کلاس آیین نامه آبادان

برای شرکت در کلاس ‌های رانندگی و اخذ گواهینامه لازم است تا مدارکی ارائه گردد. این مدارک شامل موارد زیر می باشد:

 • کارت ملی و داشتن ۱۸ سال تمام
 • کپی کارت ملی
 • اصل شناسنامه و کپی صفحه اول آن
 • قطعه عکس ۴×۳ پرسنلی تمام رخ
 • آدرس دقیق محل سکونت
 • گواهی اشتغال به خدمت
 • گواهی اشتغال به تحصیل

کلاس آموزش آنلاین آیین نامه در آبادان

با توجه به گسترش فضای مجازی و استفاده از ابزار های مربوط به آن در بسیاری از کلاس ‌ها نیز گسترش یافته است. کلاس‌ های آنلاین باعث صرفه ‌جویی در وقت هنرجویان می شود.

زیرا شرایط مناسبی برای آن دسته از افرادی به وجود خواهد آورد که قادر به شرکت در کلاس ‌های حضوری رانندگی نمی باشند. کلاس آموزش آنلاین رانندگی در آبادان نیز برای متقاضیان آن وجود خواهد داشت. در واقع در این کلاس نکات و موارد مربوط به آیین‌نامه، آموزش داده شده.

پکیج آموزش آیین نامه در آبادان

هنرجویان برای آموزش رانندگی می ‌توانند از کتاب آن استفاده کنند. این کتاب‌ ها در بیشتر آموزشگاه ‌های رانندگی عرضه می شود یا می ‌توان از کتاب ‌فروشی‌ ها خریداری کرد. علاوه بر این هنرجویان برای آموزش بهتر قادر به استفاده از کلیپ ‌های آموزش رانندگی می باشند.

به غیر از کتاب منبع مهم دیگری جهت موفقیت در آزمون آیین نامه موجود می باشد، که مطالعه ی نمونه سوالات آیین نامه است.

ما لینک دانلود این سوالات را در لابه لای همین مطالب قرار داده ایم، تنها کافی است با مراجعه به این لینک و خریداری آن ها، این فایل را در اختیار بگیرید و قبل از آزمون خود، فقط یک بار آن ها را مرور کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *