امتحان آیین نامه چند دقیقه است؟

3.6/5 - (9 امتیاز)

امتحان آیین نامه چند دقیقه است؟

افرادی که قصد گرفتن گواهینامه دارند نیاز است دو امتحان آیین نامه را با موفقیت پشت سر بگذارند. سوالی که پیش می آید این است که امتحان آیین نامه چند دقیقه است؟ در پاسخ به این سوال باید بگویم که مدت زمان امتحان آیین نامه ۲۰ دقیقه است که در این مدت باید به ۳۰ سوال پاسخ داده شود.

اولین  امتحان آیین نامه مقدماتی است که توسط آموزشگاه و مربی برگزار می‌شود و بعد از ان امتحان اصلی است که توسط افسر گرفته می‌شود.

تقریبا سوالات هر دو امتحان مشابه هستند و برای قبولی در هر دو باید است، حداقل نمره ۲۶ را از ۳۰ کسب کنید تا بتوانید در آزمون اصلی شرکت کنید.

بعضی افراد میگویند 20 دقیقه برای پاسخ گویی آن ها به سوالات آیین نامه راهنمایی رانندگی کافی نیست. پس از سوال امتحان آیین نامه چند دقیقه است؟

سوال دیگری پیش می آید این است که چگونه در 20 دقیقه به سوالات پاسخ دهیم؟

در ادامه به پاسخ این سوال می پردازیم.

مهترین و تاثیر گذارترین راه برای پاسخ گویی سریع خواندن استاندارد ترین و مهم ترین نمونه سوالات آیین نامه قبل از آزمون آیین نامه اصلی است.

چگونه نمونه سوالات را بخوانیم ؟

1-ابتدا سوالات آیین نامه اصلی را بدون نگاه کردن به جواب، پاسخ دهید.

یک آزمون ۳۰ سوال را ابتدا خودتان و با اطلاعاتی که از قبل دارید جواب دهید و پس از آن جواب های خود را با جواب های صحیح مقایسه نمایید .

۲- آزمون آیین نامه اصلی را شبیه سازی کنید.

در مدت 20 دقیقه یعنی همان زمانی که باید در واقعیت آزمون دهید شروع کنید به پاسخ دادن به سوالات آزمون .

۳- نقاط قوت و ضعف خود را پیدا کنید.

پس از آزمون سوالاتی که اشتباه پاسخ داده اید را دقیق بررسی کنید و سوالاتی که درست پاسخ داده اید را مرور کنید.

سوالاتی که اشتباه پاسخ داده اید را پیدا کنید از کدام بخش بوده است . بنابراین با تمرکز بیشتر روی سوالات و همین طور کتاب آیین نامه به راحتی در آزمون قبول شوید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *