محل آزمون آیین نامه مراغه

5/5 - (1 امتیاز)

سوالی که برای بیشتر داوطلبان ایجاد می شود این است که محل آزمون آیین نامه مراغه کجا می باشد؟ با مرسی تست همراه باشید تا پاسخ این سوال را بیابید.

محل آزمون آیین نامه مراغه

در پاسخ به این سوال که محل آزمون آیین نامه ی مراغه کجا می باشد، می توان پاسخ داد که این آزمون در محیط خود آموزشگاه یا شهرک های آزمایش برگزار می شود.

البته بسته به نوع آموزشگاه مراغه، این محل می تواند متفاوت باشد. چرا که برخی از آموزشگاه ها، از محیط ها و امکانات خوبی برخوردار هستند، لذا مکان هایی را در خود آموزشگاه مراغه فراهم می کنند تا امتحانات آیین نامه، آن جا برگزار شود. مانند سالن های امتحانات.

اما برخی از دیگر آموزشگاه های مراغه به دلیل عدم توانایی در فراهم کردن محیط مناسب در خود آموزشگاه، از مکان های دیگری بهره می برند، از جمله شهرک های آزمایش، که یکی از بیشترین محل هایی است که توسط این گونه آموزشگاه ها استفاده می شود.

البته باید گفت که ممکن است به جز شهرک آزمایش، از محل های دیگری استفاده شود، برای مثال مدارس، دانشگاه ها یا مراکز علمی و فرهنگی. این بسته به نوع آموزشگاه مراغه و تعداد داوطلبان می تواند متغییر باشد.

کسب آمادگی قبل از امتحان ایین نامه ی مراغه

ممکن است برای هر داوطلبی قبل از شرکت در آزمون آیین نامه ی مراغه، مشکلاتی وجود داشته باشد، از جمله:

  • استرس فراوان
  • ضعف در حفظ کردن و به خاطر سپردن مطالب و نکات مهم
  • بی خوابی های قبل از آزمون که باعث می شود هر آنچه را یاد گرفته اید فراموش کنید
  • تفکرات اشتباه در مورد ساعت هایی که باید مطالعه کنید و مطالب را به خاطر بسپارید
  • و …

که باید برای برطرف ساختن این مشکلات قبل از آزمون آیین نامه ی مراغه تلاش بسیاری کرد.

یکی از راه هایی که می تواند برخی از این مشکلات را تا حد ممکن کاهش دهد و آمادگی داوطلبان مراغه را بالا ببرد، مطالعه ی نمونه سوالات آیین نامه می باشد.

این سوالات از آزمون های آیین نامه ی مراغه سال های قبل تهیه شده است و چون تکرار آن در هر دوره بسیار می باشد، شانس موفقیت شما را بالا می برد.

لینک دانلود این سوالات در همین بخش از سایت موجود می باشد، و کافی است نسبت به خرید آن ها اقدام فرمایید. سعی کنید روز قبل از آزمون آیین نامه ی مراغه، حداقل یکبار آن ها را مرور کنید.

لیست آموزشگاه های آیین نامه مراغه

ما در زیر برای شما داوطلبان، جدولی را تهیه کرده ایم که لیست آموزشگاه های مراغه در آن می باشد. اگر یک داوطلب تازه وارد می باشید که می خواهید برای دریافت گواهینامه اقدام کنید، این لیست می تواند کمک بسیاری به شما کند.

در انتخاب آموزشگاه مراغه چند نکته را در نظر داشته باشید: اول اینکه سعی کنید نزدیک ترین آموزشگاه به محل زندگی خود را انتخاب کنید تا در رفت و آمد میان آموزشگاه و خانه ی خود دچار مشکل نشوید.

آموزشگاهی را در مراغه انتخاب کنید که دارای مربیان با تجربه و خبره باشند و بتوانند مطالب را به خوبی به شما آموزش دهند. بعضا برخی از موارد مشاهده شده است که یک مربی به خاطر رفتار نامناسب با هنرجو، او را از ادامه ی مراحل آموزش رانندگی دلسرد کرده است.

البته انتخاب مربی را تنها با پرس و جو ار هنرجویانی که قبلا در آن آموزشگاه مراغه دوره ها را گذارنده اند، امکان پذیر است.

برای جلوگیری از مردود شدن های پی در پی و هزینه های اضافی این دوره ها در مراغه، به شما پیشنهاد می کنیم نمونه سوالات آیین نامه که در این سایت تهیه شده است را مطالعه فرمایید.

ردیف نام آموزشگاه نوع گواهینامه آدرس نام شهر
۱ آموزشگاه رانندگی ابراهیمی پایه ۳ اتوبان امیرکبیر، بالاتر از اداره تاکسیرانی مراغه
۲ آموزشگاه رانندگی حامد پایه ۳ بلوار شهید رضا شکاری، جنب پمپ بنزین شرکتی، اول کوچه شهید جاوید مراغه
۳ آموزشگاه رانندگی رفیع پایه ۳ خ معلم شمالی، جنب پل فلزی، پ ۸۰ مراغه
۴ آموزشگاه رانندگی ساحل پایه ۳ اتوبان امیرکبیر، روبروی مسجد اسلامی و پست بانکی مراغه
۵ آموزشگاه رانندگی ستایش پایه ۱ و ۲ و ۳ خ خلیل‌اله، جنب بازار روز مراغه
۶ آموزشگاه رانندگی اسلام پایه ۳ و موتورسیکلت خ آیت‌اله کاشانی، روبروی مرکز بهداشت، پ ۲۸۲ مراغه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *