محل آزمون آیین نامه مازندران

5/5 - (1 امتیاز)

در مورد این که محل آزمون آیین نامه مازندران کجا می باشد؟ ابتدا مطالب زیر در سایت مرسی تست را مطالعه فرمایید تا پاسخ خود را بیابید.

محل آزمون آیین نامه مازندران

در مورد پاسخ به سوال محل آزمون آیین نامه مازندران، می تواند پاسخ داد: هر آموزشگاهی از یک مکان خاص جهت برگزاری آزمون های آیین نامه ی خود استفاده می نماید.

این بسته به نوع آموزشگاه دارد که چه میزان توانایی برای فراهم کردن محلی برای برگزاری آزمون های آیین نامه داشته باشد. برای مثال آموزشگاهی که از توانایی و امکانات مناسب نظیر فضای بزرگ برخوردار است، پس می تواند محل هایی را در خود آموزشگاه برای این آزمون ها در نظر بگیرد.

مثلا یک سالن مجزا را به این کار اختصاص دهد، یا اگر تعداد کلاس های آموزشی بیشتری دارد یکی از آن ها که مناسب تر است را برای امتحانات در نظر بگیرد. هم چنین امکانات لازم را در این محیط فراهم کند.

برای مثال این کلاس نور کافی داشته باشد، تعداد میز و صندلی های مناسب و به تعداد فراهم باشد و دیگر امکاناتی که داوطلبان بتوانند به راحتی در این آزمون ها شرکت کنند را فراهم آورد.

اما برخی دیگر از آموزشگاه ها می باشند که فضای نسبتا کوچک تری دارند و نمی توانند در محیط خود آموزشگاه مکان هایی را برای امتحانات خود در نظر بگیرند. از این رو از مکان های جایگزین دیگری بهره می برند.

یکی از مکان هایی که بسیار استفاده می شود، شهرک های آزمایش می باشد. البته هر مکانی که آموزشگاه برای برگزاری امتحانات آیین نامه ی خود در نظر می گیرد، باید برای تمام داوطلبان قابل دسترسی بوده و به راحتی بتوانند در این مکان حاضر گردند.

تمام داوطلبان سعی کنند چند روز قبل از تاریخ آزمون خود با این مکان آشنا شوند، تا در روز آزمون برای حضور در این محل سردرگم نشوند و استرس نگیرند. بنابراین می توانند با خیال راحت ذهن خود را فقط روی آزمون معطوف سازند.

برای افزایش میزان آمادگی خود نیز سعی کنند نمونه سوالات آیین نامه را روز قبل از آزمون مرور کنند. ما یک فایل جامع و کامل از این سوالات در این سایت فراهم کرده ایم و آن ها را در اختیار شما گذاشته ایم.

فقط کافی است به لینک دانلود این سوالات در همین مطلب مراجعه کنید و نسبت به خرید آن ها اقدام کنید. سپس آن ها را مطالعه فرمایید.

جدولی که در زیر برای شما فراهم کرده ایم لیست آموزشگاه های رانندگی در مرکزیت شهر مازندران می باشد. که ممکن است به عنوان یک محل برگزاری برای آزمون های آیین نامه مورد استفاده گردد.

اگر به عنوان داوطلب جدید هستید که می خواهید برای دریافت گواهینامه راهنمایی و رانندگی اقدام کنید، می توانید از این لیست کمک بگیرید. در انتخاب آموزشگاه باید چند معیار را در نظر داشته باشید.

یکی از معیار ها میزان نزدیکی آموزشگاه به محل زندگی شما می باشد، تا راحت تر بتوانید میان آموزشگاه و خانه ی خود رفت و آمد داشته باشید. یکی دیگر از معیار ها، داشتن مربیان با تجربه و خبره جهت کلاس های آموزشی است.

مربیانی که علاوه بر داشتن اطلاعات کافی و مناسب، اخلاق خوب هم داشته باشند و به تمام سوالات هنرجو پاسخ دهند. چرا که بعضا مشاهده شده است برخی از مربیان با اخلاق نامناسب خود، داوطلبان را از رانندگی دلسرد می کنند.

ردیف نام آموزشگاه نوع گواهینامه آدرس نام شهر
۱ شهراد موتورسیکلت ساری، بلوار امام رضا، جنب نمایشگاه بهاران ساری
۲ احسان پایه ۳ ساری، بلوار امام رضا، انتهای بلوار جنب نمایشگاه اتوآردی ساری
۳ بهروز پایه ۳ ساری، خ سلمان فارسی، بلوار زندان، خ گلها، نبش شهید قره‌چه ساری
۴ پارسیران امیر پایه ۳ ساری، بلوار کشاورز، خ صاحب‌الزمان ساری
۵ پاسارگاد پایه ۳ ساری، بلوار خزر، کوچه شهید یوسفی (صبا) پ ۷ ساری
۶ توحید پایه ۳ ساری بلوار کشاورز، خ محراب، نبش کوچه مخزن آب ساری
۷ حامد پایه ۳ ساری، ۴ راه آزادی، خ آزادی ساری
۸ حمید پایه ۳ ساری، خ ۱۸ دی، خ خیام ساری
۹ رضا پایه ۳ ساری، بلوار آزادی اول کوچه اندیشه ساری
۱۰ شاهد پایه ۳ ساری، خ معلم، جنب اداره استاندارد ساری
۱۱ شاهین پایه ۳ ساری،خ فرهنگ، خ پیوندی، پیوند ۸ ساری
۱۲ یاس پایه ۳ ساری، کمربندی غربی، طبیعت دوم ساری

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *