محل آزمون آیین نامه شهرکرد

5/5 - (1 امتیاز)

اگر به دنبال پاسخ این سوال هستید که محل آزمون آیین نامه شهرکرد کجا می باشد؟ به شما پیشنهاد می کنیم در ادامه ی این مطلب از سایت مرسی تست با ما همراه باشید.

محل آزمون آیین نامه شهرکرد

در پاسخ به این سوال که محل آزمون آیین نامه ی شهرکرد کجا می باشد، می توان پاسخ داد که این آزمون در محیط خود آموزشگاه یا شهرک های آزمایش برگزار می شود.

البته بسته به نوع آموزشگاه شهرکرد، این محل می تواند متفاوت باشد. چرا که برخی از آموزشگاه ها، از محیط ها و امکانات خوبی برخوردار هستند، لذا مکان هایی را در خود آموزشگاه شهرکرد فراهم می کنند تا امتحانات آیین نامه، آن جا برگزار شود. مانند سالن های امتحانات.

اما برخی از دیگر آموزشگاه های شهرکرد به دلیل عدم توانایی در فراهم کردن محیط مناسب در خود آموزشگاه، از مکان های دیگری بهره می برند، از جمله شهرک های آزمایش، که یکی از بیشترین محل هایی است که توسط این گونه آموزشگاه ها استفاده می شود.

البته باید گفت که ممکن است به جز شهرک آزمایش، از محل های دیگری استفاده شود، برای مثال مدارس، دانشگاه ها یا مراکز علمی و فرهنگی. این بسته به نوع آموزشگاه شهرکرد و تعداد داوطلبان می تواند متغییر باشد.

چند نکته به داوطلبان امتحان ایین نامه شهرکرد

سعی کنید با آمادگی کامل در این آزمون شرکت کنید، راه های زیادی برای کسب آمادگی وجود دارد که یکی از آن ها مطالعه ی نمونه سوالات آیین نامه می باشد.

حداقل نیم ساعت قبل از شروع آزمون آیین نامه در محل آزمون آیین نامه شهرکرد حضور پیدا کنید و آرامش خود را بدست آورید.

تجهیزات کافی برای آزمون به همراه خود ببرید. از جمله خودکار و قلم مناسب در چند رنگ.

از به همراه بردن گوشی همراه یا هر نوع وسایل الکترونیکی خودداری کنید، چرا که به منزله ی تقلب در آزمون آیین نامه ی شهرکرد حساب می شود.

یک کارت شناسایی به همراه خود داشته باشید تا در صورت قبولی در آزمون، اقدامات بعدی توسط آموزشگاه شهرکرد صورت پذیرد.

هر سوال را به صورت واضح و طبق دستورالعمل گفته شده در پاسخنامه، علامت بزنید و مشخصات خود را در پایین پاسخنامه آموزشگاه شهرکرد به طور کامل وارد نمایید.

لیست آموزشگاه های آیین نامه شهرکرد

ما در زیر برای شما داوطلبان، جدولی را تهیه کرده ایم که لیست آموزشگاه های شهرکرد در آن می باشد. اگر یک داوطلب تازه وارد می باشید که می خواهید برای دریافت گواهینامه اقدام کنید، این لیست می تواند کمک بسیاری به شما کند.

در انتخاب آموزشگاه شهرکرد چند نکته را در نظر داشته باشید: اول اینکه سعی کنید نزدیک ترین آموزشگاه به محل زندگی خود را انتخاب کنید تا در رفت و آمد میان آموزشگاه و خانه ی خود دچار مشکل نشوید.

آموزشگاهی را در شهرکرد انتخاب کنید که دارای مربیان با تجربه و خبره باشند و بتوانند مطالب را به خوبی به شما آموزش دهند. بعضا برخی از موارد مشاهده شده است که یک مربی به خاطر رفتار نامناسب با هنرجو، او را از ادامه ی مراحل آموزش رانندگی دلسرد کرده است.

البته انتخاب مربی را تنها با پرس و جو ار هنرجویانی که قبلا در آن آموزشگاه شهرکرد دوره ها را گذارنده اند، امکان پذیر است.

برای جلوگیری از مردود شدن های پی در پی و هزینه های اضافی این دوره ها در شهرکرد، به شما پیشنهاد می کنیم نمونه سوالات آیین نامه که در این سایت تهیه شده است را مطالعه فرمایید.

ردیف نام آموزشگاه نوع گواهینامه آدرس نام شهر
۱ آموزشگاه رانندگی سعدی پایه ۳ خ ورزش، کوچه ۵ پ ۲ شهرکرد
۲ آموزشگاه رانندگی هادی پایه ۳ سعدی، خ غربی، نبش ۸۴ پ ۱ شهرکرد
۳ آموزشگاه رانندگی رایان پایه ۳ خ کاشانی حفاصل فلکه دانشگاه ۴راه طالقانی بالاتر از اداره برق کوچه ۶۴ پ ۱ شهرکرد
۴ آموزشگاه رانندگی سجاد پایه ۳ خ شریعتی خ رجائی شمالی پ ۶۴ شهرکرد
۵ آموزشگاه رانندگی رضا پایه ۳ خ کاشانی جنب خوابگاه دانشجویی علوم پزشکی شهرکرد
۶ آموزشگاه رانندگی محمد شهرکرد پایه ۳ شهرکرد یراباد غربی فردوسی شمال خ بسیج نبش کوچه یک پ ۲ شهرکرد
۷ آموزشگاه رانندگی پیشتاز پایه ۳ خ سعدی شرقی نبش کوچه ۶ شهرکرد
۸ آموزشگاه رانندگی بام ایران پایه ۳ فلکه فردوسی خ فردوسی جنوبی خ شیراز پ ۱۳ شهرکرد
۹ آموزشگاه رانندگی امین پایه ۳ میدان انقلاب نبش ترمینال فرخشهر خ حافظ کوچه ۱۳ پ ۲۷ شهرکرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *