شبیه ساز آزمون آیین نامه

5/5 - (1 امتیاز)

شبیه ساز آزمون آیین نامه چیست؟ جهت آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به مطالب زیر از سایت مرسی تست مراجعه فرمایید.

شبیه ساز آزمون آیین نامه و آزمون‌های آنلاین رانندگی

ما در این سایت کامل‌ترین و جدیدترین نمونه سوالات آیین نامه رانندگی را برای شما در قالب آزمون‌های آنلاین فراهم کرده‌ایم که با زدن این تست‌ها دیگر نیازی به خواندن کتاب آیین نامه ندارید.

اما روش کار به چه صورت می‌باشد، باید بگوییم که با شرکت در هر یک از آزمون‌های آنلاین و کلیک روی لینک مورد نظر، ۳۰ سوال برای شما نشان داده می‌شود که در مدت زمان ۲۰ دقیقه می‌توانید به آن پاسخ دهید، به این صورت که گزینه مورد نظر خود را انتخاب می‌کنید و در پایان این سوالات با زدن گزینه پایان آزمون، نتیجه کلی آزمون برای شما نشان داده می‌شود. به طوری که شما می‌توانید سوال و پاسخ‌های درست یا غلط آن را مشاهده کنید و با پاسخ‌هایی که خود داده‌اید مقایسه فرمایید.

این سوالات از سوالات پرتکرار در آزمون‌های اصلی تهیه شده است و می‌تواند کمک بسیاری را جهت قبولی شما در آزمون‌های اصلی فراهم کند، به این روش شبیه ساز آزمون آیین نامه می‌گوییم چون دقیقاً شبیه آزمون‌های اصلی با همان تعداد سوال و همان مدت زمان برای شما برگزار می‌شود و شما را در یک آزمون اصلی قرار می‌دهد.

این شبیه ساز آزمون آیین نامه کاملا به صورت رایگان برگزار می‌شود و هیچ مبلغی از شما دریافت نمی‌شود پس بهترین روش برای مطالعه کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی استفاده از این گونه آزمون‌های آنلاین است.

وقت بسیار کمی برای مطالعه کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی دارید و می‌خواهید دقیقاً همان سوالاتی که در آزمون اصلی مطرح می‌شود را مطالعه کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم که از آزمون‌های آنلاین تهیه شده در این سایت استفاده کنید.

در کنار آزمون‌های آنلاین رایگان یک سری از فایل‌های آیین نامه نیز برای شما هنرجویان تهیه شده است که پرداخت مبلغ ناچیزی می‌توانید نسبت به تهیه و مطالعه آنها اقدام فرمایید و قدم کوچکی را به سمت موفقیت و قبولی در آزمون رانندگی بردارید.

کیفیت این فایل‌ها بسیار بالاست و جواب صحیح و درست آن نیز قرار داده شده است. شما با این کار صرفه‌جویی زیادی در زمان خود می‌کنید و به آسانی می‌توانید تمام مباحث موجود در کتاب نامه را به خاطر بسپارید. همچنین قبولی شما در آزمون اصلی ۱۰۰ و تضمینی است و برای بار اول شرکت در آزمون موفق خواهید شد، پس از این فرصت بزرگ استفاده کنید و تنها با یک کلیک ساده این نمونه سوالات نامه را دریافت کنید و به مسیر موفقیت پیش بروید.

آزمون‌های آنلاین آیین نامه شبیه سازی شده

حتی اگر شما گواهینامه راهنمایی و رانندگی داشته باشید و در آزمون‌های قبلی قبول شده باشید باز می‌توانید با شرکت در این گونه آزمون‌های آنلاین خودتان را محک بزنید، شما با شرکت در این آزمون در حین تفریح تمرین نیز می‌کنید و مانند یک بازی با دوستان یا خانواده خود می‌توانید خود را به چالش بیندازید.

در واقع می‌توانیم به شما بگوییم که با شرکت در این گونه آزمون‌ها از آن لذت خواهید برد زیرا که ما آن را مانند یک بازی می‌دانیم و حتماً به آن علاقمند خواهید شد.

شما با انجام این آزمون‌های آنلاین اصلاً متوجه گذر زمان نمی‌شوید می‌خواهید که در آزمون‌های بعدی نیز شرکت کنید و را پشت سر بگذارید.

چند نکته جهت دریافت گواهینامه راهنمایی و رانندگی

برای دریافت گواهینامه راهنمایی و رانندگی باید یک سری از فرایندها را پشت سر بگذارید، ابتدا باید در کلاس‌های نظریه شرکت کنید و راهنمایی و رانندگی آموزش ببینید. بعد از آن نوبت به شرکت در کلاس‌های فنی می‌باشد مورد اجزای مهم خودرو آموزش می‌دهند.

بعد از شرکت در کلاس‌های نظری و عملی نوبت به زمان برگزاری آزمون‌ها می‌باشد، اگر آزمون مقدماتی آیین نامه را با موفقیت پشت سر گذاشتید وارد آزمون‌های عملی خواهید شد، این آزمون توسط یک افسر پلیس از شما گرفته می‌شود.

اما اگر در این آزمون‌ها موفق نشده‌اید شما مجدداً در این آزمون‌ها شرکت کنید اما این نکته را باید بگوییم که هزینه مجدد از شما دریافت می‌شود.

هزینه‌هایی که برای آزمون‌های مجدد پرداخت می‌شود بسیار زیاد است و اصلاً مقرون به صرفه نیست پس پیشنهاد ما به شما پرداخت مبلغ ناچیزی برای تهیه نمونه سوالات آیین نامه از سایت مرسی تست می‌باشد که قبولی شما را در آزمون اصلی تضمین خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *