آیا سوالات آیین نامه کشوری است

5/5 - (1 امتیاز)

آیا سوالات آیین نامه کشوری است؟ در این مطلب پاسخ کامل و دقیقی به این سوال خواهیم داد. پس اگر به زودی آزمون آیین نامه رانندگی دارید با ما همراه باشید.

آیا سوالات آیین نامه کشوری است؟ سراسری است؟

بله سوالات آیین نامه رانندگی کشوری و سراسری می باشد. در واقع سوالات آیین نامه ارتباطی با محل آزمون شما ندارد.

اگر شما در شهر تهران یا در شهر زاهدان باشید و برای اخذ گواهینامه رانندگی در یکی از آموزشگاه های رانندگی ثبت نام نمایید، هیچ تفاوتی در سوالات آیین نامه وجود ندارد.

درواقع آموزشگاه های رانندگی طراح سوالات آیین نامه نیستند بلکه سوالات آیین نامه به صورت سراسری طراحی می شود و افراد باید با شرکت در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی کسب نمره قبولی در امتحان آیین نامه برای مراحل بعدی جهت اخذ گواهینامه رانندگی خود را آماده نمایند.

تا اینجا متوجه شدیم که سوالات آیین نامه کشوری است حالا به شما خواهیم گفت که چگونه این سوالات آیین نامه سراسری را بخوانیم تا بتوانیم در آزمون قبول شویم.

دانلود سوالات آیین نامه کشوری

سوالات آیین نامه کشوری را می توانید از سایت مرسی تست دانلود کنید. بهترین تمرین قبل از آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی تمرین با سوالات آیین نامه کشوری می باشد.

شما در سایت مرسی تست می توانید با دانلود بسته طلایی مجموعه کامل سوالات آیین نامه سراسری را دریافت نمایید.

نکته بسیار مهم این است که می بایست ابتدا بر مفاهیم آیین نامه رانندگی آشنا شوید سپس به سراغ سوالات آیین نامه سراسری بروید.

بگذارید کمی این موضوع را دقیق تر توضیح دهیم:

شما تا زمانی که کلاس های آیین نامه رانندگی را کامل شرکت نکرده اید و جزوات و کتاب آیین نامه را نخوانده اید نباید به سراغ سوالات آیین نامه کشوری بروید.

خواندن سوالات آیین نامه سراسری و کشوری یکی از مهم ترین فاکتورها در قبولی در آزمون می باشد.

اما رعایت چند نکته ساده باعث می شود که سوالات را بهینه تر بخوانید یعنی مسیر قبولی را خیلی سریع تر طی کنید.

چند نکته مهم پیرامون خواندن سوالات آیین نامه کشوری

سعی نمایید جدیدترین سوالات آیین نامه سراسری را دانلود کنید و فقط همان سوالات را بخوانید چراکه خواندن سوالات متفاوت از سال های گذشته می تواند شما را کلافه کند و درواقع باعث خستگی و پریشانی ذهن می شود به طوری که نمی توانید بر روی مهم ترین سوالات آیین نامه کشوری تمرکز نمایید.

شرکت در آزمون های آنلاین آیین نامه مطابق با آخرین تغییرات کتاب آیین نامه نیز می تواند گزینه مناسبی برای آشنایی با سوالات آیین نامه رانندگی سراسری باشد. یکی از مزیت های شرکت در آزمون آنلاین آیین نامه این است که پاسخ های آن را در پایان آزمون خواهید دید.

در واقع همزمان با پاسخ دادن به سوالات، پاسخ ها را نمی بینید این موضوع باعث می شود که شما بتوانید خود را بهتر تست کنید و کاملا متوجه شوید که چقدر به سوالات و مفاهیم آزمون آیین نامه رانندگی تسلط دارید.

استفاده از برنامه سوالات آیین نامه و اپلیکیشن سوالات آیین نامه راه زیاد مناسبی نیست. شاید برای شما این سوال مطرح شود که چرا استفاده از برنامه ها زیاد توصیه نمی شود؟

دلیل آن واضح است یکی از اصلی ترین دلایل آن اینست که معمولا سوالات موجود در برنامه های موبایل آپدیت نمی شوند و سوالات قدیمی هستند به همین دلیل پیشنهاد می کنیم از این منابع و همین طور کانال تلگرام سوالات آیین نامه، سوال ها را دریافت نکنید.

بجای این موارد معمولا خرید سوالات آیین نامه راهی مناسب برای آشنایی با سوالات آیین نامه کشوری است اما در خرید نیز باید مراقب باشید که جدیدترین و سخت ترین سوالات آیین نامه رانندگی را پس از خرید دریافت نمایید.

خلاصه

خلاصه مطلب این است که سوالات آیین نامه رانندگی کشوری است و این سوالات سراسری می باشد سوالات هیچ آموزشگاه و هیچ شهری با شهر و آموزشگاه دیگر تفاوت ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *